master-desarrollo-software

İşletmelerin faaliyetlerinin önemli bir bölümü birbirine benzemektedir. Birbirine benzeyen süreçlerin yönetimi için‘de yine bir birine benzeyen bir çok yazılım uygulama çözümü geliştirilmesine sebep olmuştur. Yazılım geliştiriciler ortak özelliklere hitap eden yazılımlar geliştirmiştir ve bunu satışa sunmuştur.

Ancak;

birbirine benzeyen bu uygulamalar, sizin işletme kültürünüze göre, sizin sıradanlıktan sıyrılmış iş geliştirmeleriniz kapsamında iyileştirdiğiniz süreçlere hizmet etmediğini göreceksiniz. Uygulamayı kendi isteklerinize göre yeni den yazdırmak istiyorsunuz yada yeni bölümler modüller ekletmek istiyorsunuz ancak, proje size ait olmadığı için geliştirici firmalarda bu tarz özel isteklere cevap verememektedir.

Tam’da bu nokta da butik yazılım geliştirme kavramı doğmaktadır.

Butik Yazılım Geliştirme Ne Demek’tir.

Tamamen sizin iş süreçlerinize uygun bir çözümün üretilmesi işidir. Süreçleriniz analiz edilir. İhtiyacınıza en uygun uygulamanın geliştirilmesi için tasarımı ve analizi yapılarak uygulama geliştirilir. Piyasada benzeri olmayan bir uygulama olacaktır. Sadece sizin hayallerinizle sınırlı bir uygulama olacaktır.

Dinamik iş dünyasında ihtiyaçlar hızla gelişmekte ve buna paralel çözümlerinde aynı hızda geliştirilmesi gerekmektedir.

Paket çözümlerde yaşanan “Versiyon geçiş”, “Özel Proje Maliyeti”, “Uzun termin” vs. gibi sıkıntılar sebebiyle bir çok müşteri “KRİTİK” süreç ve uygulamalarında kendine özgü “Butik” çözümler tercih etmektedir.

Senkron Bilişim olarak uzman kadromuzla özel yazılım çözümleri üretmeye devam ediyoruz. Teknolojik gelişmelere uygun, Kullanıcı tarafından kolay kullanılabilen ara yüz tasarımlarıyla hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına yapmış olduğumuz özel çözümlerin uzun yıllar desteğini de vermeye devam etmekteyiz.

 

 

 

 

Proje Aşamalarımız

  • İhtiyaçların Analiz Edilmesi
  • Altyapı ve Teknolojinin Belirlenmesi
  • Tasarım Süreci
  • Geliştirme Süreci
  • Test Süreci
  • Kullanıma Alma Süreci

İhtiyaç Analizi

İhtiyacın doğru belirlenmesi sonraki süreçler için çok önemidir.

Geliştirme Süreci

Projenin yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı aşamadır.

Canlı'ya Geçiş

Projenin kullanıma başlandığı aşamadır. Bu aşama'da sabır çok önemlidir.